Educational & Communication Consulting, Inc.


Idź do treści

Menu główne:


POLECAMY

Stowarzyszenie Wiecznych Studentów
SWS jest międzyuczelnianą organizacją niedochodową, ze swoją siedzibą w Chicago. Zajmujemy się - szeroko pojętym - krzewieniem i podtrzymywaniem polskiej kultury studenckiej na emigracji, integrowaniem polskich środowisk akademickich poprzez organizowanie imprez i wydarzen o charakterze kulturalnym i rozrywkowym, pomocą w znajdowaniu informacji oraz pomocy stypendialnej dla studentów. Działalność jest głównie adresowana do polskich i polskiego pochodzenia (lecz znajacych jez. polski) studentów oraz środowiska akademickiego.

PolishNews.com
PolishNews.com to polonijny dwujęzyczny portal promujący Polsko-Amerykańską kulturę i styl życia. Oferujemy duży zestaw wiadomości z Chicago i reszty świata, promujemy organizacje polonijne, posiadamy największą galerię obrazującą życie Polonii, Forum poradnicze, ciekawe artykuły z różnych dziedzin, kalendarz imprez oraz wiele innych ciekawych informacji.

Niezalezni.com
Portal M
łodej Poloni Chicagowskiej.

En101.com
En 101 jest najlepszą firmą uczącą języków na świecie.

PolishBuzz.com
Prezentujemy listę polskich firm w Chicago a także listę miejsc w których Polskie jak i Amerykańskie osoby znajdą coś dla siebie w Chicago.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego