Educational & Communication Consulting, Inc.


Id� do tre�ci

Menu g��wne:


POLECAMY

 

Polish Women Business
Polish Women in Business, NFP is a Chicago-based organization working to advance professional opportunities and provide a supportive community for women. Polish Women in Business represents the interests of Polish-American entrepreneurs across all industries.
Wiadomosci.com
Wiadomosci.com to serwis tworzony z pasją dziennikarską. To serwis, który trzyma rękę na pulsie wydarzeń z USA, Polski i ze świata.
TTI Medical Training
Nasza placówka zajmuje się, profesjonalnym szkoleniem kadr pomocniczego personelu medycznego oraz szeroko pojętym doradztwem edukacyjnym. Szkoła TTI powstała z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w realizacji swoich celów zawodowych. Gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas programów medycznych jest autorski program nauczania, przygotowany przy współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinach edukacji i medycyny. Wysoko wykwalifikowani wykładowcy oraz najnowsze materiały edukacyjne dają Państwu niepowtarzalna szanse na podjecie nauki w miejscu, które przygotuje Was do przyszłej pracy także od strony praktycznej.
Polish News
Wiadomości z Polski i USA
Moj Bilet
Bilety na Koncerty, Festiwale i nie tylko.
Jeunesse
Produkty które zmienią twoje życie


 

 

 

 

Powr�t do tre�ci | Wr�� do menu g��wnego